Vuoden 2019 Särkänniemen Salibandy Cup

Kirjaudu sivustolle


Kirjaudu sivustolle ennen joukkueesi ilmoittamista.


Lue ohjeet täältä.

Ilmoittautuneet joukkueet

D - tytöt (06-07) Haastaja
OFBC D-Tytöt
Steelers
OLS D-tytöt (06-07)
SB Vaasa D-tytöt
Tuomarilan urheilijat - TU tytöt
D - tytöt (06-07) Kilpa
Kirkkonummi Rangers D-tytöt
FB Factor
D1 - pojat (05)
Kapa-51
D1 - pojat (05) Kilpa
Koovee D1
D2 - pojat (06)
OLS 06 Ketut
Karhukopla White (Haastaja)
Karhukopla Black (Haastaja)
SB Vantaa White
SBS Lieto
OLS 06 kilpa
SB Hirvensalo
E - tytöt (08-09) Haastaja
Kirkkonummi Rangers E-tytöt
SB Vaasa E-tytöt
Pöytyän urheilijat
E - tytöt (08-09) Kilpa
OFBC E-tytöt
Steelers
Light iron Diamond Hearts
Classic sininen
Haukiputaan Heitto E-tytöt
ÅIF
FB Factor
E1 - pojat (07) Haastaja
Ofbc 07
Sb Vaasa Musta
Sb Vaasa Oranssi
Classic blue
O2 Jyväskylä 07/08 Oranssi
Welhot 07
SCH Liekit P07/P08
PoNoVo musta
LASB E1-pojat Valkoinen
E1 - pojat (07) Kilpa
Ofbc 07
PoNoVo keltainen
E2 - pojat (08) Haastaja
Merikoski SBT Apassit E08
Blackbirds Valkoinen
SB Naantali Valkoinen
TPS Wild
Happee
Merikoski Mustajalat Keltainen
Merikoski Mustajalat Sininen
JoKi punainen
JoKi musta
EräViikingit Itä
Eräviikingit Sininen
SB-Pro Punaiset
Koovee Punaiset
SC Weikot
Tiikerit Red
SB Mirage
E2 - pojat (08) Kilpa
Blackbirds Musta
SB Naantali Sininen
TPS Wild
EräViikingit Itä
Eräviikingit pohjonen
Koovee Mustat
OFBC E2 -08
Classic 08 White
Classic 08 Red
Tiikerit Blue
SB Mirage
Erkkari Haastaja
Vaappuankat
Koovee All Blacks II
Tuliketut Vihreä
Erkkari harraste
Koovee Akatemia
Tuliketut Mustat
Erkkari Kilpasarja
Koovee All Blacks
F - tytöt (10-11)
Kirkkonummi Rangers F-tytöt
Pöytyän urheilijat
Classic
KooVee
FB Factor
F1 - pojat (09) Haastaja
SB Hurricane
Koovee Punaiset
Merikoski SBT Apassit 09
Merikoski SBT Indians 09
SBS Lieto
Classic 09 Punainen
Pirkkalan Pirkat Leijonat
PTU 09
SCH Punainen
SCH Musta
SBS Masku Valkoinen
SB Vaasa Valkoinen
EräViikingit Valkoinen
F1 - pojat (09) Kilpa
Koovee Mustat
SBT Suola 09-10
OFBC 09 valkoinen
Nokian KrP
Classic 09 Punainen
JoKi valkoinen
SBS Masku Sininen
SB Vaasa Punainen
EräViikingit Sininen
F2 - pojat (10) Haastaja
SB Hurricane
FBC Turku
Merikoski SBT Apassit G11
SB Vaasa Musta
SB Vaasa Valkoinen
PTU 10 Punainen
Sudet musta
Classic 11
Sc Weikot punaiset
USB White
F2 - pojat (10) Kilpa
FBC Turku
SB Vaasa Oranssi
PTU 10 Musta
Koovee Mustat
Classic Punainen
Classic Sininen
Classic Valkoinen
Sc Weikot mustat
G1 - pojat (11)
FBC Turku, sininen
FBC Turku, keltainen
Merikoski SBT Apassit G11
Classic 11
Sb-Vaasa Oranssi
Sb-Vaasa Valkoinen
G2 - pojat (12)
Classic Pinkki
Classic Lila
Merikoski SBT Apassit G12